Založ si blog

Kto hovorí, že Brusel v skutočnosti nerieši problém imigrantov?

Moje Srdce! Viem, Vy ho vôbec nemusíte počúvať, ale môžete niečo iné… Môžete cez to moje, počuť svoje vlastné. Tvrdia nám, že EÚ má povinnosť voči imigrantom… To je pekné, veď treba byť empatický a pomáhať, ale… EÚ má najväčšiu povinnosť voči vlastným občanom, a keď ide riešiť problém s veľkým množstvom imigrantov, tak má mať na pamäti hlavne naše vlastné záujmy. Hľadať riešenia, ktorú sú dobré pre jednu aj druhú stranu.

Ja sa pri utváraní svojich vlastných názorov držím jednej vety: „ Len tá cesta je správna, ktorá je spravodlivá“… Cesta, ktorou nás chcú viesť bruselskí čudáci ale nemá so spravodlivosťou nič spoločné. V skutočnosti nepomáha ani jednej strane, pretože ak tým ľuďom treba podať pomocnú ruku, tak to musí byť u nich doma… tam, kde majú svoje korene. Netreba ich trhať a nasilu presádzať do pôdy, ktorá nie je ich. Do prostredia, kde je celkom odlišná klíma na akú sú zvyknutí, iná kultúra, odlišné náboženstvá… Keď sa našlo dosť peňazí na rozvrátenie krajín, tak nech elita sveta hľadá a nájde ďalšie, tentoraz na nápravu toho čo sama spôsobila…

Nuž ale… Teraz budem skutočne písať len svoj vlastný názor, s ktorým sa môžete, ale nemusíte stotožniť. Celú túto šaškáreň s kvótami a imigrantmi vidím ako dlhodobý plán majiteľov zemegule, ktorý je namierený proti múdrym, uvedomelým občanom Európy, ktorí sa pre nich stávajú nebezpečnými. Na čo sú im otroci, ktorí ich neposlúchajú? Ľudia, ktorí používajú vlastné hlavy, majú sny, túžby a myšlienky… a tie sa vôbec nemusia zhodovať s tými, ktoré majú v hlavách oni? Takým sa zle vládne… takých sa už ťažko podarí zmanipulovať tak, aby v konečnom dôsledku napĺňali ich ciele. Ciele, ktoré vo väčšine prípadov postrádajú akúkoľvek ľudskosť, či morálne hodnoty… Tak treba destabilizovať ich vlasť, vyvolať chaos, strach, násilie. Urobiť z nich čo najväčších slabochov, nech sa im opäť dobre vládne. Rozvrat spoločnosti…to je cieľ!

Nie je divné, že proti nám vlastne broja tí, ktorých platíme??? Naozaj budeme ticho, alebo sa spojíme a v sobotu 20.6. o 15h v Bratislave povieme nenásilnou formou svoj názor? Názor, o ktorom som presvedčená, že si ho i mnohí z Vás nesú vo svojich srdciach. Ono nemôže predsa klamať. Viem, že sa už mnohí pokúšajú zničiť myšlienku pochodu… označiť ho za extrémistický, ale čo je extrémne na tom, keď si národ háji svoje vlastné záujmy? Keď cíti, že je podvádzaný? Verím, že sa v sobotu s mnohými z Vás ocitnem na tom istom mieste a pokojným spôsobom dáme najavo svoj názor :o)

Na záver ešte pár viet ženám, aby v sebe nestratili kontakt s Divokou ženou, ktorá v nich odpradávna žila… S tou ženou, ktorá chráni svoje potomstvo, národ, domov, vlasť, slobodu… pravdu a spravodlivosť: „Divoká žena sa stane našim spojencom, vzorom, vodkyňou, učiteľkou, nevidíme len dvoma očami, ale používame zrak intuície, ktorá má mnoho očí. Sme ako nočná obloha plná hviezd: hľadíme na svet tisícom párov očí… Pri Divokej žene ožívajú príbehy a sny, slová a piesne, znamenia a symboly. Je obomi: cestou aj cieľom. Spojiť sa so svojou inštinktívnou podstatou neznamená prevrátiť naruby svet, zmeniť všetko zľava doprava, z čiernej na bielu, presťahovať východ na západ… Neznamená to porušovať základné spoločenské pravidlá alebo stať sa menej ľudskými. Práve naopak. Divoká príroda má v sebe veľkú ČESTNOSŤ…“

 

Otvorený list primátorovi Rybníčkovi a poslancom MsZ v Trenčíne

02.05.2016

Dovoľte mi, aby som Vám formou písaného slova dala na vedomie vôľu, myšlienky a názory mnohých Trenčanov. Možnože nad nimi len mávnete rukou, poviete si, že veď ľudia sa nakoniec podvolia, viac »

Držiteľ Nobelovej ceny za mier Obama vyzve EÚ k zachovaniu sankcií voči Rusku. ..

05.06.2015

Tento duchovne založený človek šíriaci neustále do sveta svoju veľkú dávku empatie, ľudskosti a zhovievavosti, majúci určite neustále na pamäti záujmy ľudu, morálne hodnoty a túžbu po viac »

Ďalšie perly z úst pána Kisku. . .

15.04.2015

„... tak ako bola nesporná a praktická pomoc Slovenska Balkánu, taká by dnes mala byť aj voči Ukrajine.“ Neviem, či tieto klenoty boli aj z jeho hlavy, alebo skôr z hláv jeho poradcov, ale viac »

zvon, kysuce, turzovka, olešná

Na celom Slovensku sa o 18:00 rozozvučia zvony

21.09.2018 13:50

Upriamia tak pozornosť na dnešný Medzinárodný deň mieru.

Čína, Peking, pagoda, turisti, návštevníci

Agentúra S&P potvrdila ratingy Číny, obchodná vojna ich neovplyvnila

21.09.2018 13:34

S&P Global Ratings potvrdila Číne rating dlhodobých záväzkov na úrovni A+ a rating krátkodobých záväzkov na stupni A-1 so stabilným výhľadom.

Filipíny, počasie, zosuv pôdy, obete

Filipínski vojaci evakuovali vyše 1200 ľudí kvôli hrozbe zosuvu

21.09.2018 13:26

Príbuzní zasypaných sa sťažujú, že úrady nedodali na miesto takmer žiadnu techniku, ktorá by pátranie po obetiach urýchlila.

Irak, stíhačky

Iránske letectvo začalo manévre pri strategickom Hormuzskom prielive

21.09.2018 13:23

Cvičenie sú súčasťou každoročných aktivít pri príležitosti výročia začiatku 8 rokov trvajúcej vojny s Irakom v roku 1980.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 68098x
Priemerná čítanosť článkov: 7566x

Autor blogu

Kategórie