Založ si blog

Vinní bez viny. .. Kúrime pod kotlom zla.

Sme ticho! Veď nič zlé nerobíme, my len ticho…. poslušne počúvame, čo tí, ktorým sme zverili do rúk mandát robia v našom mene. Možnože aj v hĺbke srdca cítime, že ich kroky nie sú správne… nie sú v súlade s morálkou… nemajú nič spoločné s ľudskosťou, či úctou ku všetkému živému, ale napriek tomu sme TICHO. Nemáme odvahu urobiť čo len nepatrný krôčik ku zmene… najskôr ku svojej osobnostnej, ktorá následne vedieť ku zmene kolektívnej. Naše mozgy sú doslova zhypnotizované lžami, ku ktorým si ako cvičené opice večer sadneme a prijímame ich za svoje vlastné. A potom niet sily ani odvahy sa im vzoprieť… Veď čo by si o nás pomysleli susedia, naši priatelia, všetci tí ľudia čo tým exkrementom veria?

A tak potichučky, dobrovoľne kúrime pod kotlom zla a ani o tom nevieme. No nevedomosť je ospravedlnením pre slabých!! Silní poznajú odpoveď… Nie je vôbec dôležité čo si o nás kto pomyslí, jediné na čom záleží, je ísť správnou cestou, a keď už nie kvôli sebe samým, tak aspoň pre naše deti. Len tá cesta je správna, ktorá je spravodlivá. Nuž a úprimne, cesta ktorou nás vedú tí naši pajáci či už v európskom parlamente, alebo doma je spravodlivosti na hony vzdialená. Napríklad to ich masívne tlačenie nekrytých(falošných) peňazí je absolútne nezodpovedné a hlavne nespravodlivé. Ak by to malo mať niečo spoločné so spravodlivosťou a tým, že to má oživiť ekonomiku, tak potom prečo sú obyčajní ľudia, ktorí falšujú peniaze trestaní? Oni už nemôžu oživovať ekonomiku?  Prečo si ja nemôžem vystrihnúť z papiera obdĺžniky a napísať na ne 500e? Poviem vám prečo… Pretože tým pri válove absolútne nezáleží na nás, oni potrebujú napchať peniaze do bankovníctva, ktoré majú pod palcom najmocnejší oligarchovia a my nebudeme mať ani tušenia koľko núl im pribudne na konte(fiktívnych peňazí). A kto na túto ich zlodejinu doplatí?? MY… lebo sme TICHO. Ich iluzórne nakopnutie ekonomiky bude následne viesť  k úpadku a poklesu životnej úrovne a pribudnú ďalšie samovraždy ľudí, ktorí žijú na hrane. Toto sa môže zdať niekomu spravodlivé? Asi len tým, ktorí si z toho množstva nekrytých peňazí pripíšu nejaké tie milióniky na vlastný účet. A my sa máme teraz tešiť z toho, že si môžeme zobrať v banke úver s nízkym úrokom. Nie som ekonómka, ale rozumiem tomu dobre, že ak si vezmem úver povedzme 1000e, tak dostanem bezcenné, nekryté peniaze, za ktoré ja zaplatím pravými ešte aj s úrokom?… Pravými, ktoré si krvopotne zarobím vytváraním hodnôt? Hurááááá… Tak z toho mám naozaj „radosť“. Ten ich hajzlový papier ma výde pekne draho.

My sme len poslušne TICHO a necháme tých našich šašov, aby peniaze, ktoré tak súrne potrebuje zdravotníctvo( vid. stav žilinskej nemocnice, trenčianska nemá funkčný röntgen ), školstvo, zdevastované komunikácie, dôchodcovia atd… pomíňali na nákup rôznych amerických harabúrd v podobe vrtuľníkov a iných dôležitých blbostí, lebo práve to my potrebujeme teraz najviac. Cena benzínu je taká vysoká, akoby sme tými oligarchami boli my, bežní občania Slovenskej republiky… Ale to máte trošku pomýlené páni zlodeji, to vy máte nakradnuté a kradnete aj tými astronomickými cenami za benzín, na ktorý je sadzba dane viac ako 50%.

A tom som ešte nezačala písať o tej nechutnej hre, ktorú tu otrokári sveta(USA) rozohrali. Celá naša krásna EÚ sa chová ako verný otrok a plní ich rozkazy Komu vyhovovali sankcie voči Rusku? Ak z nich niekto mal prospech, tak to určite nebola EÚ. Komu prospeli? Komu posilnili ich menu? Komu vyhovuje rozpútanie veľkého konfliktu čo najďalej od ich hraníc? Treba menovať vládcov zemegule, ktorých arogancia nemá hraníc? Výsmechom voči ľudskosti, pokore a úcte k životu je fakt, že hlava toho štátu je nositeľom Nobelovej ceny za mier. Že ich hanba nefackuje, toľko vojen čo rozpútali, toľko nevinnej krvi čo majú na svojich rukách nezmyje ani všetka voda vo svetových oceánoch. A naši pajáci im poklonkujú a nás huckajú proti vymyslenému agresorovi. Pretože ak tu niekto nedodržiaval dohody, tak to boli práve USA a NATO, ktoré posúvali svoje hranice k Rusku. Mysleli si, že Putin bude ticho?… že sa bude prizerať, mlieť palcami na rukách a čakať čo za hru to tu pánkovia sveta rozohrali? Svojimi nenásytnými krokmi ho zahnali do kúta a on už TICHO naozaj nemohol byť.

A my by sme tiež nemali byť TICHO, pretože tí páni ako Kiska, Glvač, Lajčák , Fico a spol. nás svojimi rozhodnutiami stavajú do pozície nepriateľa Ruska. Ľudia… nemusíte tomu veriť ak nechcete, ale úprimne… je to nesprávna strana povrazu. Či sa to už niekomu páči, alebo nie… štváčske USA si nabijú v tomto konflikte pusinku.

Otvorený list primátorovi Rybníčkovi a poslancom MsZ v Trenčíne

02.05.2016

Dovoľte mi, aby som Vám formou písaného slova dala na vedomie vôľu, myšlienky a názory mnohých Trenčanov. Možnože nad nimi len mávnete rukou, poviete si, že veď ľudia sa nakoniec podvolia, viac »

Kto hovorí, že Brusel v skutočnosti nerieši problém imigrantov?

18.06.2015

Moje Srdce! Viem, Vy ho vôbec nemusíte počúvať, ale môžete niečo iné... Môžete cez to moje, počuť svoje vlastné. Tvrdia nám, že EÚ má povinnosť voči imigrantom... To je pekné, veď viac »

Držiteľ Nobelovej ceny za mier Obama vyzve EÚ k zachovaniu sankcií voči Rusku. ..

05.06.2015

Tento duchovne založený človek šíriaci neustále do sveta svoju veľkú dávku empatie, ľudskosti a zhovievavosti, majúci určite neustále na pamäti záujmy ľudu, morálne hodnoty a túžbu po viac »

Taliansko Janov most zrútenie

Nový most v Janove by mal byť postavený do roka

15.12.2018 21:58

Náklady na demoláciu zrúteného Morandiho mosta a očistenie miesta sa odhadujú na 19 miliónov eur.

pieštany, pochod čertov, maska, krampus

V Piešťanoch sa uskutočnil druhý ročník pochodu čertov

15.12.2018 21:10

Ide o jediný pochod čertov na slovenskom území.

Žilina, diaľnica

Štát bude mať za čo stavať, na dopravu získal z eurofondov takmer miliardu

15.12.2018 21:00

NDS zazmluvnila v roku 2018 z eurofondov z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra projekty v sume 936,9 milióna eur.

Peter Pellegrini

Výber stíhačiek F16 bol podľa Pellegriniho transparentný

15.12.2018 20:35

Premiér to povedal v diskusnej relácii a vyjadril sa aj k výberu prezidentského kandidáta strany Smer.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 69526x
Priemerná čítanosť článkov: 7725x

Autor blogu

Kategórie